Samé
svetlé stránky

Žite mestským životom

Najväčšie sídlisko s už vybudovanou občianskou vybavenosťou. Na Rozkvete nájdete školy, škôlky, obchody, kaviarne aj športoviská. Centrum Považskej Bystrice s ďalšími vymoženosťami máte iba 4 min. jazdy autom.

Buďte v kontakte s prírodou

Množstvo zelene všade na vôkol. Helenky sú obklopené nádhernou prírodou Strážovských vrchov a Javorníkov. Turistické trasy vás povedú aj k Manínskej tiesňave, Súľovským skalám či Považskému hradu.

Kochajte sa výhľadmi

Celá krajina ako na dlani. Helenky vás potešia úžasnými výhľadmi na okolité pohoria aj Veľký Manín, ktorý dominuje fascinujúcej panoráme. Ten pohľad a ten pocit – to je luxus na nezaplatenie.

Parkujte bez starostí

Kryté parkovanie v podzemnej garáži. V Helenkách budete mať dostatok garážových státí a do svojho bytu sa vždy dostanete „suchou nohou“. Navyše, pred domom sa nachádza aj zastávka MHD.

Relaxujte v zelenom átriu

Vlastný dvor plný zelene. Vaši najmenší sa tu vyšantia na detskom ihrisku, športovo založení si zacvičia na workoutovom ihrisku, seniori si oddýchnu na lavičkách a cyklisti využijú stojany na bicykel.

Spriateľte sa so susedmi

Dobré susedské vzťahy nado všetko. Pomôžu vám ich utužiť aj komunitné prvky v Helenkách: spoločenská klubovňa, uzavreté átrium s výhľadmi, pergola ako stvorená na grilovačky či záhony na pestovanie byliniek.

Vyrazte kam chcete

Vynikajúce dopravné napojenie. Z Heleniek je to blízko na diaľnicu D1 a k ďalším komunikáciám. To ocenia najmä tí, čo dochádzajú za prácou, nákupmi, kultúrou a príbuznými. Do Púchova je to iba 20 min.

Cíťte sa bezpečne

Pokojný život bez obáv. Vstupy do bytového domu aj podzemné garáže budú monitorované kamerovým systémom. Byty s predzáhradkami budú vybavené špeciálnymi bezpečnostnými sklami a systémom elektronického zabezpečenia (EZS).